Mini Turniej

W Mini Turnieju, na warszawskim Ursynowie, zagraliśmy z trzema zespołami. Dwie drużyny wystawił gospodarz imprezy SEMP Ursynów, trzecim naszym rywalem była drużyna występująca pod nazwą Legion (w większości składająca się z chłopców z FCB Escola Varsovia, czyli warszawskiej Barcelony). Rywale wymagający, co nie znaczy, że się ich przestraszyliśmy. Więcej po rozwinięciu tekstu.

Skład w którym zagraliśmy:

Mikołaj Szlaga, Filip Składowski, Staś Wójcik, Oskar Bylicki, Michał Słomiński, Paweł Rudziński, Oliwier Lange, Maciek Dawidziuk.

Semp I Ursynów - KS URSUS WARSZAWA 0:1

bramka: Filip Składowski

Legion - KS URSUS WARSZAWA 4:1

bramka: Filip Składowski

Semp II Ursynów - KS URSUS WARSZAWA 1:4

bramki: Staś Wójcik x2, Filip Składowski, Mikołaj Szlaga.

Cała drużyna zagrała super, jestem z Was bardzo dumny. Z takimi rywalami, zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Oczywiście, zawsze jest nad czym pracować, pamiętajcie o tym. Dlatego będziemy starali się wyeliminować błędy na treningach. Przypominam, najbliższe zajęcia dopiero we wrześniu.

Wszystkim Zawodnikom oraz ich Rodzinom, życzę

UDANYCH WAKACJI i DUŻO ODPOCZYNKU