Podium w stolicy

W turnieju Goran Cup w Warszawie zajęliśmy drugie miejsce. Cała drużyna tego dnia spisywała się bardzo dobrze i na pewno zasłużyliśmy również na zwycięstwo w tej imprezie. W finale przegraliśmy jednak 1:2 z zespołem KS Raszyn. Była to jedyna porażka naszej drużyny w całej imprezie. Wcześniej pokonaliśmy kolejno: Świt Warszawa, Polonię Warszawa, Varsovię oraz Białe Orły Warszawa.

Warto również zaznaczyć, że Najlepszym Bramkarzem Turnieju wybrano Kamila Ostaszewskiego. Nagroda dla Kamila, jest również nagrodą dla pozostałych naszych zawodników i zawodniczki. Bowiem nasz zespół w całym turnieju stracił zaledwie dwa gole.

Brawo Drużyna:)

- KS Ursus - Świt Warszawa 2:0
bramki: Horecki x2

- KS Ursus - Polonia Warszawa 4:1
Gap x2, Sładowski, Czernicki

- KS Ursus - Varsovia II 1:0
Czernicki

- KS Ursus - Białe Orły Warszawa I 2:0
Horecki x2

Ćwierćfinał:

- KS Ursus - Białe Orły Warszawa II 1:0
Jaszczycha

Finał:

- KS Ursus - KS Raszyn 1:2
Horecki

Skład: Ostaszewski, Kozarzewska, Jaszczycha, Romaniuk, Składowski, Gap, Zbróg, Horecki, Czernicki.

Klasyfikacja końcowa, miejsca 1-4:

1. KS Raszyn
  2. KS Ursus Warszawa