Autor:

Administrator

Utworzono:

10.09.2016

Dzisiejszy mecz z Legią był bardzo dobry. Szczególnie pierwsza część, kiedy to w końcu graliśmy swoje. Cierpliwa gra opłaciła się i już w 18 minucie wychodzimy na prowadzenie. 2 minuty później przeprowadzamy ładną składną akcję zakończoną drugim celnym strzałem i podwyższamy prowadzenie. Do szatni schodzimy z wynikiem 2-0.
Po przerwie z większym impetem rozpoczęła Legia i w 37 minucie zdobyła kontaktowego gola. W tej części gry przewaga Legii była już bardziej widoczna. W jednej z akcji gości sędzia dopatrzył się - no właśnie nie wiadomo czego i podyktował dla Legii rzut karny... Karny z niczego i mamy remis 2-2.
Szkoda, bo zwycięstwo było bardzo blisko :)
Dalej pracujemy na treningach :) Brawo drużyna! Gratulacje bardzo dobrych zawodów.