Bardzo fajny sprawdzian

W niedzielę nasz zespół z rocznika 2005 zagrał mecz kontrolny w Skierniewicach. Szkółka Piłkarska z województwa łódzkiego, nie dała rady naszej drużynie i to my pewnie wygraliśmy 11:1. Rywale trenują już nieco dłużej dlatego ten wynik, ale przede wszystkim gra naszego zespołu, były naprawdę super.

Oczywiście to jeden z miliona kroczków, które musimy wykonać. Tak, tak, miliona;) Ale bardzo się cieszę, że kolejny wykonaliśmy bardzo pozytywny i do przodu.

Brawo Drużyna KS Ursus 2005!

Bramki: Filip Zbróg x5, Filip Składowski x3, Błażej Romaniuk, Michał Słomiński, Kamil Ostaszewski.

Skład: Maciej Czernicki, Paweł Grotowski, Patrycja Kozarzewska, Filip Składowski, Błażej Romaniuk, Filip Zbróg, Antek Horecki, Krystian Pokrzewnicki, Michał Słomiński, Patryk Wnuk, Kamil Ostaszewski, Maciej Dawidziuk.