Bez porażki w Skierniewicach

Dwa zwycięstwa, trzy remisy, zero porażek i stracone tylko dwa gole. To bilans Ursusa 2005 na turnieju Widok Cup w Skierniewicach. Regulamin imprezy nie uwzględniał klasyfikacji końcowej turnieju. Każdy zespół zagrał z każdym, wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale oraz puchary. Trenerzy z kolei mogli oceniać, jak młodzi piłkarze i piłkarki bawią się piłką oraz realizują przedmeczowe ustalenia.

Z gry drużyny jestem bardzo zadowolony. Brakowało płynności, ale w zasadzie w każdym meczu, co bardzo mnie cieszy, to my atakowaliśmy częściej. Nie zawsze udawało się skierować piłkę do siatki, ale przecież nie zawsze wszystko od razu wychodzi.

Najwięcej emocji wzbudził nasz mecz z Widzewem Łódź. Bramkę straciliśmy na początku spotkania. Z każdą minutą to my jednak przeważaliśmy a do wyrównania, w końcówce, z rzutu wolnego doprowadził Filip Składowski. Warto również dodać, że Filip otrzymał nagrodę dla Najlepszego Strzelca Turnieju. Brawa jak zawsze, należą się całemu Zespołowi.

Szczegóły po rozwinięciu tekstu.

Skład: Stanisław Wójcik (br.), Błażej Romaniuk, Antek Horecki, Patrycja Kozarzewska, Filip Składowski (kpt.), Filip Zbróg, Oskar Bylicki, Maciej Dawidziuk, Krystian Pokrzewnicki, Dawid Jakubczak, Kamil Ostaszewski.

Wyniki oraz strzelcy goli:

LKS Chlebnia - KS Ursus 1:1
bramka: Składowski

Widok II Skierniewice - KS Ursus 0:4
Składowski x2, Pokrzewnicki, Romaniuk.

Widok I Skierniewice - KS Ursus 0:2
bramka: Zbróg, Składowski

Widzew Łódź - KS Ursus 1:1
bramka: Składowski

Gwardia Warszawa - KS Ursus 0:0

W turnieju nie było klasyfikacji końcowej imprezy.