Dobry występ

W sobotę zmierzyliśmy się z drużyną Naprzodu Brwinów z rocznika 2004/2005. Mimo, że rywale byli od nas w większości o rok starsi to jednak, my zdecydowanie dominowaliśmy od początku do końca, wynik 13:2 dla nas.

Strzeliliśmy aż 13 goli, jednak nadal musimy bardzo, ale to bardzo pracować nad wykańczaniem sytuacji bramkowych. Zbyt dużo okazji, w kolejnym meczu, nie wykorzystaliśmy. Oczywiście cieszy, że budujemy ładne zespołowe oraz indywidualne akcje. Problem, w tym, że ich nie kończymy. Nie zawsze będziemy mieli tyle sytuacji do strzelenia gola, dlatego przy każdej kolejnej, trzeba być MAKSYMALNIE skoncentrowanym. Pamiętajcie o tym.

Kolejny mecz, kolejne doświadczenia. Mam nadzieję, że wyciągniecie wnioski. Dla niektórych możliwość poprawy skuteczności już jutro:)

Naprzód Brwinów - KS Ursus Warszawa 2:13
Wnuk x3, Składowski x3, Kozarzewska x2, Słomiński x2, Gap, Jaszczycha, samobój.

Skład: Kamil Ostaszewski, Stanisław Wójcik, Patrycja Kozarzewska, Filip Gap, Filip Składowski, Antoni Horecki, Patryk Wnuk, Krystian Pokrzewnicki, Marceli Łuszcz, Kacper Jaszczycha, Błażej Romaniuk, Filip Zbróg, Michał Słomiński.