Liga Klubów Partnerskich

Rozpoczęliśmy rywalizację w Lidze Klubów Partnerskich Legii Warszawa. Pierwsza kolejka tych rozgrywek odbyła się w Warszawie, na obiektach Varsovii. I właśnie z gospodarzami obiektu zagraliśmy w pierwszej kolejce. Warto zaznaczyć, że zgodnie z regulaminem tej ligi, nie będzie prowadzona punktacja, nie będzie również tabeli końcowej.

Warto jednak odnotować dobrą grę naszej drużyny. Poziom, który zaprezentowaliśmy w kolejnym meczu cieszy nas i to bardzo. Wygraliśmy z Varsovią pewnie 14:3, od pierwszych do ostatnich minut dominując na boisku. Super, oby tak dalej.

Bramki: Filip Zbróg x3, Błażej Romaniuk x3, Filip Gap x3, Maciej Czernicki x2, Filip Składowski x2, Patrycja Kozarzewska.

Skład: Kamil Ostaszewski (br.), Dawid Jakubczak (br.), Błażej Romaniuk, Antoni Horecki, Marcel Łuszcz, Maciej Czernicki, Filip Składowski, Patrycja Kozarzewska, Filip Zbróg, Filip Gap.