Wysoka przegrana

W miniony weekend zagraliśmy mecz ligowy z Olimpią Warszawa, czyli liderem rozgrywek w naszej grupie. Niestety, doznaliśmy bardzo wysokiej porażki, przegrywając 1:16. Wprawdzie występujemy w lidze dla rok starszych zawodników, jednak ten wynik pokazuje, jak dużo pracy jeszcze przed naszym zespołem.

Przede wszystkim musimy poprawić grę w obronie całej drużyny. W meczu nie może bronić tylko formacja defensywna, ale cały zespół. Napastnicy w swojej części boiska, pomocnicy w swojej, obrońcy w swojej, bramkarz w swojej.

W każdym ze spotkań tracimy bramki i to jest problem z którym musimy sobie poradzić. A że sobie poradzimy, nie mam wątpliwości. Zespół mamy bardzo zdolny, trzeba tylko szybko zacząć eliminować błędy.