Trening reprezentacji Klubów Partnerskich

W piątek o godz. 17.30 odbędzie się kolejny trening RKP. Tym razem zajęcia Reprezentacji Klubów Partnerskich Legii Warszawa nie poprowadzę ja, tylko trener Varsovii.

Jednocześnie informuję, że mam przyjemność być trenerem Reprezentacji Klubów Partnerskich i jeszcze większą przyjemność sprawia mi, jak grają w niej nasi zawodnicy.

Na trening w piątek, 7 lutego o godz. 17.30 w hali piłkarskiej na Bemowie, kolejny raz zaproszenie z naszego klubu dostali: Filip Składowski, Filip Gap, Antoni Horecki, Michał Słomiński i Kamil Ostaszewski. Jako ciekawostkę dodam, że RKP w składzie właśnie z tymi pięcioma naszymi zawodnikami, przegrała z Legią Warszawa 9:10. Po trzy trafienia w tym spotkaniu zanotowali Filip Gap i Filip Składowski. Jednak każdy z naszych zawodników zaprezentował się dobrze lub bardzo dobrze. Brawo:)