Weekend pełen emocji

W niedzielę wzięliśmy udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Śródmieście. Zagraliśmy innym składem niż dzień wcześniej w sobotę, ale i tym razem reprezentujące nas osoby zaprezentowały się dobrze, może nawet bardzo dobrze. Na początek odnieśliśmy dwa zwycięstwa, które dały nam awans do kolejnej rundy. Wprawdzie w grupie przegraliśmy nieznacznie z Gwardią Warszawa 0:1 i z KS Raszyn 0:2, ale przy odrobinie szczęścia i te mecze mogliśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść.

W drugiej części turnieju, łatwiej na pewno nie było. Najpierw chłopaki przegrali z Wigrami Suwałki aż 0:5, ale nie poddali się i w kolejnym meczu pokonali Polonię Warszawa 2:1! To zwycięstwo w rezultacie dało naszemu zespołowi 4 miejsce w gronie 15 drużyn! Super. Pokazaliście ogrom zaangażowania i serca. Wszyscy starali się na tyle, na ile mogli. Mimo, że na zmianę mieliśmy tylko jedną osobę. Brawo Drużyna!

Dzień wcześniej, w sobotę wzięliśmy udział w turnieju OSiR Włochy Cup. W tej imprezie zaprezentowaliśmy się równie dobrze. Graliśmy podaniami, budując ładne, zespołowe akcje. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia, żeby zagrać w półfinale. Z bilansem: porażka, remis i trzy zwycięstwa odpadliśmy z dalszej rywalizacji już w grupie. Jak się później okazało zespoły z którymi mieliśmy najwięcej problemów, zagrały w finale imprezy. Mowa o Orłach Zielonka oraz Akademii Piłkarskiej Grójec. Ale i w tych meczach to my byliśmy stroną przeważającą. Cieszy zatem gra naszej drużyny, martwi pechowe przegrywanie. Ale dalecy jesteśmy od zmartwień. Kolejny turniej za nami i kolejny w którym mogliście rozwijać swoje umiejętności. Co więcej, w sobotę 5 miejsce na 13 zespołów to również super wynik. Brawo Zespół!

Pracowity weekend w wykonaniu naszej drużyny uznajemy za bardzo udany. Gra i wyniki to jedno, ale przede wszystkim mogliśmy zobaczyć w dłuższym wymiarze czasowym większość naszych zawodników na tle innych rywali. Dzięki tym meczom, Wy zebraliście kolejne doświadczenie, a my zebraliśmy kolejne informacje na Wasz temat.

Szczegóły po rozwinięciu.

Turniej sobotni:

Skład: Kamil Ostaszewski (Br.), Błażej Romaniuk, Antek Horecki, Filip Składowski, Filip Gap, Patrycja Kozarzewska, Filip Zbróg, Patryk Wnuk, Jędrzej Koc.

Wyniki:
KS Ursus - Orły Zielonka 0:1

KS Ursus - Football Academy Warszawa 6:1

KS Ursus - Hubertus Zalesie Górne 7:0

KS Ursus - KS Radość 2:1

KS Ursus - Football Academy Grójec 2:2

Strzelcy niebawem.

Turniej niedzielny:

Skład: Stanisław Wójcik (Br.), Kacper Jaszczycha, Maciej Dawidziuk, Krystian Pokrzewnicki, Maciej Czernicki, Tobiasz Grochowiec.

Wyniki:
KS Ursus - Football Talents 1:0